IMM patronem rozpoczynających się 8. Targów CSR online

8. edycja Targów CSR, największego w Polsce wydarzenia poświęconego odpowiedzialnemu biznesowi i zrównoważonemu rozwojowi, rozpoczyna się 5 października i potrwa do 9 października. Po raz pierwszy w historii Targi CSR odbędą się wyłącznie w formule online. Zachowane są kluczowe elementy inicjatywy: część wystawowa (targicsr.webexpo.pl), konferencyjna oraz networkingowa. Organizatorem wydarzenia jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

 

Główną platformą wiedzy na temat przebiegu 8. Targów CSR online jest strona odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr. Uczestnicy wydarzenia znajdą na niej szczegółowe informacje na temat 5-dniowego przebiegu targów oraz tego, jak aktywnie brać udział w ich poszczególnych częściach.

 

Nowa formuła tegorocznych Targów CSR jest rozwiązaniem odpowiadajacym wyzwaniom dzisiejszej rzeczywistości. Przenosząc je do przestrzeni wirtualnej, staraliśmy się uwzględnić wszystkie zalety stacjonarnego wydarzenia. dzięki różnorodności wystawców w przestrzeni online, prezentowanych dobrych praktyk i rozwiązań, wydarzenie pozostaje nadal największą w Polsce tego typu platformą wymiany CSR-owych idei, usług i produktów. Zaproponowaliśmy również unikalny sposób networkingu z możliwością wyboru tematów i rozmówców oraz bogaty, pięciodniowy program części konferencyjnej. Zapraszamy do aktywnego udziału i wykorzystania czasu w ramach 8. Targów CSR online

– mówi Marzena Strzelczak, prezeska, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

 

Część wystawowa

 

57 wystawców zaprezentuje działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju na platformie WebEXPO, która dostępna jest na stronie targicsr.webexpo.pl. Wirtualne stoiska będzie można zwiedzać od 5 do 9 października. Dzięki temu zwiedzający mogą zapoznać się z działalnością firm, organizacji i instytucji na polu CSR

 

Część networkingowa

 

Udział w targach daje także możliwość skorzystania z networkingu na zyskującej popularność platformie REMO. Zwiedzający codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 13:30 do 15 zostaną zaproszeni do spotkania się z wystawcami i porozmawiania na istotne zagadnienia z zakresu CSR i zrównoważonego rozwoju. Platforma umożliwia wygodną i skuteczną wymianę wiedzy oraz rozwój relacji międzysektorowych oraz biznesowych. Aby wziąć udział w networkingu na Targach CSR, wystarczy zalogować się na stronie: live.remo.co/e/targicsr/register.

 

Część konferencyjna

 

,,Środowisko! biznesowe i naturalne” jako hasło 8. Targów CSR ma na celu z jednej strony przypomnienie zależności między biznesem i jego otoczeniem oraz odpowiedzialności środowiska biznesowego za środowisko naturalne. Z drugiej strony pokazuje jak szeroką platformą prezentacji działań społecznych, biznesowych, ekologicznych oraz spotkaniem różnych środowisk będzie wydarzenie Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Transmisja część konferencyjnej 8. Targów CSR odbywać się będzie stronę odpowiedzialnybiznes.pl, profil Facebook – ForumOdpowiedzialnegoBiznesu, kanał YouTube – ForumOdpBiznesu.

 

PROGRAM CZĘŚCI KONFERENCYJNEJ » http://bit.ly/ProgramTargiCSR

 

Targi CSR online kierowane są do szerokiego grona odbiorców. To wydarzenie adresowane zarówno do biznesu, jak i jego otoczenia: społeczności lokalnych, organizacji pozarządowych, uczelni, szkół, mediów, administracji i samorządów. Formuła online sprawia, że każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania, będzie mógł przez 5 dni brać czynny udział w Targach CSR.

 

Więcej informacji o wydarzeniu:

 

 

Patroni medialni:

 

 • Polityka
 • Clear Channel Poland
 • Instytut Monitorowania Mediów IMM
 • My Company Polska
 • Odpowiedzialny biznes – Kompendium CSR
 • CR Navigator
 • Teraz Środowisko
 • kampaniespoleczne.pl
 • ngo.pl
 • PulsHR.pl
 • PRoto.pl