Internet bez ograniczeń!

AMI pozwala wyszukiwać publikacje w Internecie, w których pojawiają się hasła zdefiniowane przez użytkownika i grupować je w samodzielnie utworzonych katalogach. Wyniki monitoringu są dostępne on-line na Platformie IMM, w przejrzystej tabeli, w której widoczny jest także kontekst, w jakim pojawia się słowo kluczowe oraz jego miejsce w tekście.

 

Przyszłość należy do monitoringu Internetu. Jego zasoby są nieograniczone, ale też trudno dostępne, właśnie ze względu na natłok informacji, dosłownie na każdy temat. AMI umożliwia wyszukanie tych potrzebnych – wystarczy zdefiniować hasła, aby otrzymywać na bieżąco wynik monitoringu według interesujących zagadnień – powiedział Paweł Sanowski, Prezes Zarządu Instytutu Monitorowania Mediów.

 

Dodatkowo można otrzymywać powiadomienia e-mail i SMS o pojawieniu się nowych publikacji.

 

AMI obejmuje wszystkie portale internetowe, które monitoruje IMM (lista dostępna na stronie) oraz wszystkie portale dodane przez użytkownika, bez ograniczeń liczby poszukiwanych słów kluczowych. Użytkownicy AMI mają także dostęp do kompletnego archiwum stron internetowych od początku grudnia 2007 r.

 

Nowa aplikacja umożliwia także łatwe tworzenie zestawień, wykresów, raportów oraz drukowanie wyników monitoringu.

  
AMI jest bezpłatny dla wszystkich klientów IMM korzystających z tradycyjnego monitoringu Internetu. Więcej informacji o nowej usłudze znajduje się na stronie http://www.instytut.com.pl/ami.