IMM wśród partnerów Power of Content Marketing Awards 2021.

Stowarzyszenie Content Marketing Polska zaprasza do udziału w 13. edycji konkursu na najlepsze projekty contentmarketingowe.

 

Power of Content Marketing Awards to konkurs, w którym oceniane są narzędzia contentmarketingowe, strategie oraz działania multikanałowe realizowane zarówno w formie print, jak i digital. Jego celem jest upowszechnianie wysokich standardów w tworzeniu polskich projektów contentmarketingowych poprzez wyróżnienie i promowanie najlepszych z nich.

W tym roku projekty można zgłaszać aż w 55 konkursowych kategoriach, w tym w kategorii specjalnej – hub contentowy oraz sześciu nowych: komunikacja video dla pracowników, podcast/audiobook dla klientów, książka jako narzędzie marketingowe, projekt komunikacji wewnętrznej, projekt CSR oraz projekt contentmarketingowy dla pracowników.

 

 

– Nowe kategorie to wyjście naprzeciw potrzebom konkursowym reprezentantom różnych stron rynku. Od klientów, przez wydawców, po agencje. Wierzymy, że nowe możliwości zgłoszeń poszerzą grono chętnych i urozmaicą nagradzane prace – mówi Agnieszka Gajzler, prezes Stowarzyszenia Content Marketing Polska.

 

 

Ocenie jury – składającego się z ekspertów w dziedzinie content marketingu, public relations, projektowania prasowego, typografii, fotografii, grafiki oraz dziennikarstwa – podlegać będą projekty zrealizowane pomiędzy 10 maja 2020 r. a 10 maja 2021 r.

 

Terminy zgłoszeń konkursowych został wydłużony do 18 lipca. Zapraszamy!

 

Wszystkie szczegółowe informacje na temat konkursu oraz jego regulamin znajdują się na stronie contentmarketingpolska.pl. Laureatów Power of Content Marketing Awards 2021 poznamy 15 października 2021 r. podczas gali on-line.