Dziesiąta edycja Wolves Summit

Wolves Summit to jedno z największych międzynarodowych wydarzeń dotyczących innowacji w Środkowej i Wschodniej Europie. Projekt zostaje przejęty przez grupę międzynarodowych inwestorów, pod kierownictwem Martina Ringa, czołowego lidera biznesu i rynku usług finansowych. Dziesiąta edycja konferencji odbędzie się już w tym tygodniu, 23-24 października w Warszawie.

Region rozwija się w niesamowitym tempie i tworzy żyzny grunt dla kreatywności i przedsiębiorczości. Mamy tu mnogość wyjątkowo bystrych, fantastycznie wykształconych ludzi o ponadprzeciętnych zdolnościach intelektualnych i wyjątkowych pomysłach. Wolves Summit ma na koncie wypromowanie solidnej reprezentacji obiecujących startupów i innowacji. Nie możemy się doczekać naszej współpracy z ich zespołem i wykorzystanie naszych koneksji, by pomóc im się jeszcze bardziej rozwijać – powiedział Martin Ring, czołowy lider biznesu i rynku usług finansowych.

Dziesiąta edycja konferencji odbędzie się w dniach 23-24.10 2019 w Warszawie. Współorganizują ją pierwotni założyciele Wolves Summit: Barbara, Piotr i Marek Piasek. W ramach transakcji, nowi inwestorzy nabędą Wolves Match – narzędzie stworzone przez Wolves Summit, które łączy startupy z inwestorami i koncernami. Martin Ring zwraca uwagę, że syndykat chce wykorzystać potencjał Wolves Match w szerokim zakresie. Pomoże to współpracującym inwestorom zweryfikować tysiące projektów, które obecnie są w przygotowaniu, upraszczając tym samym poszukiwanie inwestycji i fazę walidacji. Pozwoli to także zwiększyć znacznie liczbę inwestycji i pewność, że biznes odniesie sukces.

 

Dziesiątą edycję współorganizuje Miasto Stołeczne Warszawa. Odbędzie się w Pałacu Kultury i Nauki. W wydarzeniu weźmie udział 1500 uczestników, 300 startupów, 200 inwestorów i 300 przedstawicieli kadry kierowniczej, którzy będą mieli dostęp do ponad 3000 dopasowanych spotkań. Agendę wydarzenia można zobaczyć na stronie internetowej: https://poland.wolvessummit.com/pl/agenda/szczegolowy-harmonogram.

 

IMM jest partnerem wydarzenia.