webinar Digital PR

Webinar IMM: „Jak stworzyć skuteczną kampanię digital PR?”

Instytut Monitorowania Mediów zaprasza na webinar „Jak stworzyć skuteczną kampanię digital PR?”, w którym gościnnie wezmą udział Wojtek Mazur, CEO & Founder i Agata Piechota, Content Marketing Specialist z agencji Elephate. Wydarzenie poprowadzi Robert Sadowski, Digital Marketing Manager w IMM. Webinar odbędzie się we wtorek 18 czerwca o godz. 12:00.

 

Realizacja kampanii digital PR to jeden ze sposobów na wsparcie działań SEO czy zwiększenie rozpoznawalności marki w sieci. Podczas webinaru uczestnicy zostaną przeprowadzeni przez wszystkie etapy procesu tworzenia kampanii – od znalezienia koncepcji kreatywnej, przez przygotowanie materiałów, aż po promocję i śledzenie efektów za pomocą narzędzi do monitoringu mediów. Na przykładzie case studies prelegenci podpowiedzą, jakie strategie się sprawdzają i jakich błędów należy unikać. Na koniec przewidziana jest sekcja pytań i odpowiedzi.

 

Podczas wydarzenia będzie mowa m.in. o:

  • wyznaczaniu celów kampanii digital PR,
  • doborze strategii, narzędzi i kanałów komunikacji,
  • tworzeniu atrakcyjnego contentu,
  • dystrybucji materiałów prasowych,
  • mierzeniu i raportowaniu wyników.

 

Swoimi doświadczeniami podzielą się eksperci z agencji Elephate – Wojtek Mazur, CEO & Founder, oraz Agata Piechota, Content Marketing Specialist. Spotkanie poprowadzi Robert Sadowski, Digital Marketing Manager w IMM.

 

WebinarJak stworzyć skuteczną kampanię digital PR?” odbędzie się we wtorek, 18 czerwca, o godz. 12:00. Wydarzenie jest bezpłatne, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Liczba miejsc ograniczona.

 

REJESTRUJĘ SIĘ

 

Zapraszamy do zapisów!