Szto piszut a Was w mediach?

W związku ze wzmożoną ekspansją krajowych przedsiębiorstw na rynki światowe specjaliści od promocji coraz częściej stają przed realnym problemem sprawdzenia, jak kształtuje się świadomość danej marki w krajach o zbliżonych warunkach socjo-bytowych. Znaczenia nabiera także fakt, jak media wypowiadają się o oferowanym produkcie czy usłudze. Potrzebę śledzenia zagranicznych przekazów mediowych dostrzegł Instytut Monitorowania Mediów, który w ramach nowej usługi dostarcza swoim klientom możliwość zamówienia monitoringu mediów z krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

Dzięki podpisanym przez Instytut umowom z renomowanymi firmami z rynków Europy centralnej i wschodniej w prosty i wygodny sposób można zamówić otrzymywanie codziennych wyników monitoringu prasy, Internetu, telewizji oraz radia zza granicy. Wyniki te zamieszczane są na platformie IMM, dzięki czemu klienci mogą skorzystać z wszelkich narzędzi ułatwiających pracę z wyszukanymi materiałami.

Monitoring mediów w krajach Europy Środkowo-Wschodniej oznacza w praktyce szereg korzyści dla jego użytkowników. To najwyższa jakość monitoringu uzyskiwana dzięki współpracy ze sprawdzonymi firmami monitorującymi media. To również wygoda i komfort, bowiem wystarczy kontakt tylko z IMM, a informacje z wybranych krajów pojawiają się na indywidualnej platformie obok materiałów z Polski. Najważniejsza jest jednak łatwość rozliczeń – realizacja zleceń jest koordynowana i rozliczana przez IMM, co oznacza ułatwienie przy składaniu zleceń. Standardowe, wyrażone w Euro ceny usług ze wszystkich krajów zestawione są na jednej fakturze za całą usługę.

Dostęp do informacji z całego świata za pośrednictwem klienckiego portalu to innowacja na rynku polskim. Czytaj więcej na stronie www.instytut.com.pl/monitoring_miedzynarodowy.


Międzynarodowa współpraca IMM obejmuje: Rosję, Rumunię, Węgry, Czechy*, Słowację*, Litwę, Łotwę, Estonię, Słowenię, Chorwację, Serbię, Bośnię i Hercegowinę, Czarnogórę, Macedonię oraz Polskę.

*Monitoring z Czech i Słowacji odbywa się na indywidualnych zasadach.