Największa konferencja marketingowa na Śląsku – Golden Marketing Conference po raz drugi w Katowicach!

Już 20 i 21 listopada 2019 roku w Park Inn By Radisson Katowice odbędzie się Golden Marketing Conference. To będą dwa dni pełne inspirujących prelekcji, merytorycznych rozmów oraz nieszablonowych rozwiązań.

 

 

Golden Marketing Conference to wydarzenie, które narodziło się w sercu Wielkopolski. Pierwsza konferencja odbyła się w 2015 roku w Poznaniu. Po fali sukcesów powstał pomysł zorganizowania wydarzenia również w Katowicach i w Warszawie. Pierwsza edycja na Śląsku okazała się dużym sukcesem, a pozytywne reakcje stały się siłą napędową do zorganizowania kolejnej edycji.

 

W tym roku w Park Inn By Radisson Katowice 22 prelegentów – specjalistów w zakresie marketingu – opowie o narzędziach, technikach i praktykach, które stoją za sukcesem największych marek w Polsce i zagranicą.

 

Tematem prelekcji będą strategie marketingowe, digital marketing, social media i influencer marketing oraz sztuczna inteligencja w marketingu. Na scenie wystąpią eksperci dobrze znani z poprzednich edycji GMC:

 

  • Piotr Bucki (BuckiPro),
  • Zuzanna Skalska (360Inspiration),
  • Jagoda Prętnicka (SentiOne),
  • Cezary Kuik (Socjomania) czy ekspert marketingu,
  • Marek Gonsior (ekspert w zakresie marketingu).

 

Nie zabraknie również nowych twarzy jak Radosław Grzybowski (19 Południk / friendly connected) czy Wojciech Kotala (Schulz brand friendly).

 

Golden Marketing Conference to nie tylko ciekawe prelekcje. To również doskonała okazja do wymiany kontaktów biznesowych, zdań i opinii podczas sesji networkingowej. W jednym miejscu spotkają się specjaliści do spraw marketingu, przedstawiciele agencji, freelancerzy oraz właściciele firm. Do udziału w konferencji zapraszamy wszystkich zainteresowanych tym, jak wygląda przyzwoity i etyczny marketing w praktyce, rozszerzona rzeczywistość w mediach społecznościowych czy ś.p. marketing!

 

Więcej informacji na temat Golden Marketing Conference można znaleźć na stronie: https://goldenmarketing.pl/katowice/.