IMM wspiera iComms – spotkanie praktyków komunikacji wewnętrznej już 8-9 października!

Kolejna edycja spotkania praktyków komunikacji wewnętrznej – tym razem jeszcze bardziej praktyczna, bo wzbogacona o część warsztatową. Zaproszono na nią najlepszych specjalistów w dziedzinie komunikacji, którzy opowiedzą, jak prowadzą działania w praktyce. Konferencja odbędzie się online, w dniach 8-9 października 2020 r.

 

Dzień 1 to prelekcje praktyków komunikacji z różnych branż. Wśród mówców będzie można posłuchać między innymi Małgorzaty Dobosz z firmy Siemens, która opowie o tym, czego – jako komunikatorzy – możemy się uczyć ze szwedzkiego modelu komunikacji, Pawła Tkaczyka, który sprzeda tajniki jak wykorzystywać storytelling w komunikacji wewnętrznej czy Pawła Kwiatkowskiego, byłego członka zarządu w Kompanii Piwowarskiej oraz Danone, który podzieli się kilkoma praktycznymi wskazówkami na temat tego, jak budować pozycję działu komunikacji w organizacji.

 

Pojawi się też wiele innych ciekawych tematów dotyczących komunikowania się w tej nowej dla nas wszystkich rzeczywistości.

 

Dzień 2 to warsztaty. W tym roku organizatorzy stawiają na narzędzia i rozwijanie kompetencji osób odpowiadających za komunikację. Każdy z uczestników będzie miał do wyboru 2 warsztaty spośród 4 tematów:

 

  1. Wykorzystuj podcasty w komunikacji wewnętrznej – praktyczny warsztat poprowadzi Marek Jankowski, chyba najbardziej znany i jeden z pierwszych podcasterów w Polsce.
  2. Warsztat wykorzystania storytellingu w komunikacji wewnętrznej, który poprowadzi Paweł Tkaczyk.
  3. Service Design w komunikacji wewnętrznej, czyli jak małymi krokami robić duże zmiany prowadzony przez Krystynę Jarek, twórczynię innowacyjnych organizacji.
  4. Poznaj swój styl komunikacji (testy Neurocolor) i dowiedz się jak lepiej komunikować się z różnymi odbiorcami, który będę miała ogromną przyjemność poprowadzić.

 

Cała konferencja odbędzie się ONLINE!
Pakiety konferencyjne w sprzedaży tutaj: https://icomms.pl/konferencja2020/

 

Partnerami konferencji są PRoto, Instytut Monitorowania Mediów IMM i Workai.

 

STRONA INTERNETOWA:  https://icomms.pl/konferencja2020/

WYDARZENIE NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/events/506031500043569/

WYDARZENIE NA LINKEDIN: https://www.linkedin.com/events/6706532111416913920/