Golden Marketing Conference w Katowicach już za niecały tydzień!

 

W dniach 14-15 listopada w Katowicach odbędzie się Golden Marketing Conference. W tym roku hasłem przewodnim wydarzenia jest „Nowy wymiar marketingu”, które nawiązuje do szybkości zmian zachodzących nie tylko w otaczającym nas świecie, ale także w samym marketingu. Specjaliści z branży marketingowej zaoferują pomoc w dostosowaniu się do nich. IMM jako partner tego wydarzenia będzie obecny na konferencji. Będzie można spotkać naszych specjalnych wysłanników, porozmawiać i dostać naszą książkę.

 

 

Golden Marketing Conference to dwa dni pełne wykładów pozwalających na kompleksowe ujęcie zagadnień branży marketingowej. Konferencja przeznaczona jest dla każdego, kto chce prowadzić skuteczną komunikację w Internecie, mediach klasycznych jak i wewnątrz organizacji.

Wiedzą opartą na doświadczeniach podzieli się z uczestnikami 18 specjalistów, w tym:

 

  • Beata Tadla – Nowa TV
  • Marek Gonsior – Agata SA
  • Adrian Gamoń – Social Frame
  • Adrian Martinez – HR Embassy
  • Anna Urbańska – 3 Kolory Mózgu
  • Cezary Kuik – Bot Like You
  • Grzegorz Borowiecki – WUNDERTEAM

 

Poruszone zostaną zagadnienia istotne dla każdego marketingowca, między innymi biznesowe możliwości social mediów, a także Google AdWords czy Analytics, skuteczne wykorzystanie marketingu do budowy przewagi konkurencyjnej oraz Personal Branding w skalowaniu biznesu.

Dzięki temu uczestnicy nabędą konkretną wiedzę oraz narzędzia, która ułatwią im codzienną pracę i pozwolą wejść na nowy stopień profesjonalizmu. Dodatkowym atutem Golden Marketing Conferece jest długa sesja networkingowa, która pozwoli na poznanie nowych osób, a co za tym idzie nawiązanie potencjalnych kontaktów biznesowych.

Uczestnicy konferencji spotkają się w luksusowym hotelu Vienna House Easy w Katowicach.

 

Więcej informacji, szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy na stronie www.goldenmarketing.pl