Nowe stacje radiowe i TV w ofercie IMM

„Najnowsze zmiany zakresu monitorowanych mediów czynią ofertę IMM najszerszą na rynku i umożliwiają klientom dostęp do materiałów pochodzących z wszystkich mediów – monitorujemy bowiem prasę, Internet a także wybrane agencje informacyjne” – mówi Paweł Sanowski, Dyrektor Zarządzający IMM. „Intensywny rozwój monitoringu regionalnych stacji RTV pozwala nam na dotarcie do tych wszystkich osób, które działają w całym kraju i współpracują najczęściej z lokalnymi mediami”.

Od stycznia Instytut poszerzył zakresu monitorowanych mediów regionalnych o kolejne ośrodki – w Łodzi i Bydgoszczy. Dzięki temu klienci firmy uzyskają materiały z następujących stacji: TVP3 Bydgoszcz, Eska Bydgoszcz, PR PiK i Radio Plus; TVP3 Łódź, Eska Łódź, Radio Pogoda Łódź, PR Łódź.

W Warszawie IMM objął monitoringiem kolejne 4 stacje radiowe – Radio Eska Warszawa, Radio Kolor, Radio Wawa, Antyradio oraz 3 stacje telewizyjne – TVN Style, TVN7 i TV Puls.

Łącznie w ofercie Instytutu znajduje się aż 55 polskich stacji radiowych i telewizyjnych. IMM jako jedyny w Polsce stale monitoruje 26 regionalnych rozgłośni radiowych.
Wszystkie materiały zamówione w IMM klienci mogą otrzymać w ciągu 1-2 godzin po emisji. Aktualna i pełna lista wszystkich monitorowanych mediów jest dostępna na stronie
IMM.