IMM partnerem Subaru Poland Rally Team

Od 1 lutego br. Instytut Monitorowania Mediów wspiera zespół rajdowy Subaru Poland Rally Team. Reprezentują go dwaj znani kierowcy – Leszek Kuzaj i Marcin Turski. Współpraca IMM z teamem obejmuje prowadzenie przez Instytut stałego monitoringu mediów i wyszukiwania informacji dotyczących udziału załóg w rajdach samochodowych. Dostęp do kompletnej informacji z mediów pozwoli sportowcom na pełniejszą ocenę swoich działań i planowanie akcji promocyjnych. Umowa została zawarta do końca 2006 roku.

Informacja z ostatniej chwili
Leszek Kuzaj z Maciejem Szczepaniakiem pewnie wygrali 2. Zimowy Rajd Magurski rozegrany w rejonie Gorlic w dniach 10 – 11 lutego br. Zawodnicy mieli do przejechania jedenaście odcinków specjalnych. Różnica pomiędzy załogą Subaru Poland Rally Team, a drugą załogą w rajdzie – Kuchar / Gerber wyniosła ponad 2 minuty. Leszek Kuzaj jest znanym i cenionym kierowcą rajdowym. Debiutował w rajdach w 1988 roku. Brał udział w licznych imprezach, w tym w rajdach o mistrzostwo Polski, Europy i Świata. Ma na swoim koncie kilka tytułów Mistrza Polski oraz II Wicemistrza Europy. Obecnie startuje samochodem Subaru Impreza WRX STI gr. N. reprezentując barwy Subaru Poland Rally Team.

Subaru Poland Rally Team
Subaru Poland Rally Team składa się z dwóch załóg. Pierwszą tworzy Leszek Kuzaj z Maćkiem Szczepaniakiem – Mistrzowie Polski 2005 w klasyfikacji generalnej, producentów i zespołów sponsorskich. Druga załoga to Marcin Turski z Darkiem Burkatem. Więcej informacji: 
www.turski.com.pl.