IMM partnerem spotkania praktyków komunikacji wewnętrznej. iComms już 18-19 listopada!

Kolejna edycja spotkania praktyków komunikacji wewnętrznej – merytoryczna i praktyczna, bo wzbogacona o część warsztatową. Zaproszono na nią najlepszych specjalistów w dziedzinie komunikacji, którzy opowiedzą, jak prowadzą działania w praktyce. Konferencja odbędzie się w Warszawie, w Brain Embassy przy Al. Jerozolimskich, w dniach 18-19 listopada 2021 r.

 

Dzień 1 to prelekcje praktyków komunikacji z różnych branż. Wśród mówców będzie można posłuchać między innymi Wojtka Mrugalskiego z Żabka Polska, który opowie o nowym modelu komunikacji hybrydowej, który wymusiła na wielu z nas pandemia, Kamili Dec z Santander, która na wielu ciekawych przykładach wyjaśni, jak agile zmienia komunikację wewnętrzną w firmie czy Doroty Wiśniewskiej z Aquanet, która łączy w sobie kompetencje zarówno z obszaru komunikacji, jak i psychologii, dokładając wszelkich starań, by komunikować i jednocześnie dbać o well-being pracowników.

 

Pojawi się też wiele innych ciekawych tematów dotyczących komunikowania się w tej nowej dla nas wszystkich rzeczywistości.

 

Dzień 2 to warsztaty. W tym roku organizatorzy stawiają na narzędzia i rozwijanie kompetencji osób odpowiadających za komunikację. Każdy z uczestników będzie miał do wyboru 3 warsztaty:

 

  1. Jak zaprojektować intranet, który realnie usprawni komunikację w organizacji
  2. Wykorzystaj pełen potencjał MS Teams w komunikacji wewnętrznej – poznaj pakiet możliwości
  3. Jak samodzielnie przygotowywać content video do wykorzystania w komunikacji wewnętrznej

 

Konferencja odbędzie się w Warszawie, z możliwością uczestnictwa online!

Bilety już w sprzedaży.

https://icomms.pl/konferencja2021/