IMM PARTNEREM GŁÓWNYM KIERUNKU „NOWY PR” NA WSE

W tym roku już po raz 15 na Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera startuje kierunek studiów podyplomowych Nowy PR. Instytut Monitorowania Mediów został partnerem głównym kierunku. Jesteśmy firmą oferującą kompleksowe narzędzia  wspierające działania public relations – cieszymy się, że będziemy mogli w praktyce wspierać kształcenie nowych kadr PR!

W trakcie ponad 180 godzin dydaktycznych Słuchacze poznają najnowsze narzędzia i technologie wykorzystywane w pracy PR-owca, a przede wszystkim zmierzą się z realnymi zadaniami, ponieważ uczelnia i prowadzący kierunku stawiają duży nacisk na praktyczny trening i zajęcia warsztatowe. W programie studiów przewidziane są m.in. praktyczne warsztaty z autoprezentacji, prezentacji i wystąpień publicznych (praca z mikrofonem i kamerą), redagowania tekstów oraz przygotowanie strategii działań dla realnego klienta ramach wirtualnych agencji PR.

W ramach świętowania 15 lat kierunku Nowy PR dla wszystkich Słuchaczy przygotowany został pakiet korzyści i zniżek od partnerów narzędziowych – w tym unikatowy dostęp testowy do IMM oraz zniżki na usługi monitoringu mediów i raportów wizerunkowych.

Jeśli chcesz wejść w zawodowe życie PR z solidnym pakietem praktycznej wiedzy albo pragniesz udoskonalić swój warsztat – na stronie WSE znajdziesz szczegółowe informacje. Rekrutacja trwa do końca września.