IMM na Konferencji Nowoczesnego PR-u i Komunikacji

29 listopada odbyła się pierwsza edycja Ogólnopolskiej Konferencji Nowoczesnego PR-u i Komunikacji. Swoimi prezentacjami podzielili się praktycy z branży, dostarczając uczestnikom dużo wiedzy i inspiracji.


Podczas PR-owego wydarzenia nie mogło zabraknąć IMM. Przy naszym stoisku tradycyjnie już przeprowadziliśmy akcję wizytówkową. Ale przede wszystkim zawarliśmy dużo znajomości i podyskutowaliśmy o branżowych tematach oraz – rzecz jasna – o monitoringu mediów. Dziękujemy każdemu, kto znalazł czas między wystąpieniami prelegentów, aby odwiedzić nas i porozmawiać. 🙂

A prezentacje zaproszonych na konferencję gości były wyjątkowo inspirujące i przydatne w codziennej pracy PR-owca. Do naszych ulubionych zdecydowanie należy zaliczyć między innymi wystąpienie Beaty Tadli, która opowiadała uczestnikom o profesjonalnym przygotowaniu do wystąpienia publicznego w szerszym kontekście personal brandingu. Prezentacja pełna była konkretnych porad i praktycznych wskazówek.

Dużo inspiracji można było także znaleźć w prezentacji Łukasza Majewskiego, który zapoznał uczestników konferencji z tajnikami komunikacji wewnętrznej. Prelegent nie tylko podkreślił wagę relacji z pracownikami i partnerami firmy w kontekście kreowania wizerunku, lecz także podzielił się wiedzą o przydatnych narzędziach oraz podrzucił kilka cennych wskazówek.

Więcej informacji o wszystkich prelegentach oraz samej konferencji: http://nowoczesny-pr.pl/